השתלים של שטראומן והידיים של ד"ר לוי.

ד"ר לוי עושה שימוש בשתלים הדנטליים של שטראומן משום שלדעתו הם הטובים ביותר שיש.

אודות אתר dent-implants.co.il

ד"ר גיא לוי עובד בשיתוף עם חברת שטראומן

ד"ר גיא לוי - פריודנט , מומחה לחניכיים

ד"ר גיא לוי הינו מומחה מטעם האיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה. הדרך בא הוא מטפל שמה כמטרה ראשונה את שימור הפה והשיניים והוא פועל להציל ולטפל בכל שן.

חברת שטראומן היא יצרנית שתלים דנטליים מובילה, שהרוויחה את אמון הלקוחות בכל רחבי העולם, לאורך מעל ל-60 שנה, על ידי כך שנותרה נאמנה לעצמה.

אחריות לכל החיים על השתלות שיניים של שטראומן. תו איכות.

סיפורים של מטופלים - שלושה מטופלים, החלטה אחת. כאן הם מספרים את סיפוריהם האישיים וניסיונם עם השתלים הדנטליים.

למה שטראומן?

יותר מדויקים משעון שוויצרי ותורמים לאיכות החיים

אנחנו משוכנעים שחברות מועטות בלבד, יכולות להתחרות במה שיש לנו להציע. כלומר, יש סיבות רבות לבחירה בשתלים הדנטליים של שטראומן, למען בריאות הפה שלכם.

מגובים על ידי המדע

המוצרים שלנו פועלים בכפוף למחקרים מדעיים. רק מוצרים מועטים בשוק, נבדקו באופן מדעי. מערכת השתלים הדנטליים של שטראומן, היא אחת המערכות הטובות ביותר שתועדו, עם למעלה מ-35 שנה של מחקרים מדעיים נרחבים, הוכחות קליניות ותמיכה של יותר מ-700 פרסומים מדעיים.

למעלה מ-14 מיליון שתלים

יותר מ-14 מיליון שתלים דנטליים של שטראומן, הושתלו עד כה בעולם על ידי רופאי שיניים מ-70 מדינות שונות. בזכות הדייקנות השוויצרית המאפיינת את מערך התכנון והביצוע שלה, מערכת השתלים הדנטליים של שטראומן זוכה לאמון הלקוחות בכל רחבי העולם. אז להיכן שייקחו אותך החיים, את השתלים של שטראומן, תמיד תמצא בקרבת מקום.

מחויבות ארוכת טווח

עם שתל דנטלי של שטראומן, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהמוצר יאריך ימים. אנחנו מספקים אחריות לכל החיים על השתלים, למקרה שיהיה צורך להחליפם, כמו גם על שאר חלקי המערכת. אנחנו מבטיחים, בנוסף, זמינות של חלפים הכרחיים לשיקום או החלפת שתלים לעוד שנים קדימה, למרות שינויים עתידיים אפשריים בדגמים, בעיצובים או בטכנולוגיות.

מושא לחיקוי, ללא מתחרים

יש מערכות שתלי שיניים רבות, אבל לא כולן שוות באיכותן. עם העלייה בפופולריות של השתלות שיניים, ניתן למצוא כיום בשוק מערכות שעלותן נמוכה, אך הן לא מיוצרות על סמך מחקרים. ועדיין, מרבית המטופלים אינם מודעים להבדלים המהותיים בין המערכות הללו, בכל הנוגע לאיכות, לטכנולוגיית הייצור ולגב המחקרי.

חלוצים אמיתיים

חברת שטראומן היא חלוצה ומובילה עולמית. אנחנו חוקרים, מפתחים ומייצרים שתלים דנטליים מאז שנת 1974. בשיתוף פעולה עם מרפאות, אוניברסיטאות ומכוני מחקר בינלאומיים נודעים, היינו חלוצים בפיתוח טכנולוגיות פורצות דרך, בתחום ההשתלות הדנטליות.

חידושים פורצי דרך

המוצרים והטכנולוגיות של חברת שטראומן, נועדו לקדם את הצלחת הליך ההשתלה ולשפר את חוויית המטופל. ציפויי השיניים המקוריים של שטראומן, SLActive , עוצבו במטרה להגדיל את בטיחות הטיפול ולקצר את זמן ההחלמה. חומר הגלם הייחודי Roxolid של שטראומן, מספק יותר אפשרויות טיפוליות, שהן פחות פולשניות.

מה יבחר רופא השיניים שלכם

אלו שתלים דנטליים יבחר רופא השיניים עבור עצמו? שאלו את מומחה רפואת השיניים שלכם, מהם המוצרים שהוא מעדיף כשהוא מחפש רפואת שיניים איכותית ואיזה מותג של שתלים יבחר, כשיזדקק לטיפול כזה עבור עצמו או עבור מישהו מבני משפחתו.

לסיכום

• יותר מ-35 שנה של עדויות מחקריות, למעלה מ-700 פרסומים מדעיים ומעל 14 מיליון שתלים שהושתלו ברחבי העולם.
• דיוק ואיכות שוויצריים.
• מותג הזוכה לאמון בלמעלה מ-70 מדינות.
• ציפוי השתל הייחודי שלנו SLactive – לבטיחות ולקיצור זמן ההחלמה.
• חומר הגלם הייחודי שלנו – Roxolid להפחתת אפשרויות הטיפול הפולשניות.
• אחריות לכל החיים לשתלי שטראומן שלכם.