יותר מהצלחה - מגובים על ידי המדע

60 שנה של ניסיון ומחקר מדעי

לחברת שטראומן יש הצלחות מוכחות במחקר, פיתוח וייצור של שתלים דנטליים, המתועדות בספרות המדעית. אנחנו מביאים חידושים פורצי דרך ומתווים את הרמה הטכנולוגית בתחום, מאז שנת 1954. ההישגים המדעיים והטכנולוגיים, הובילו ללא מעט חידושים בתחום טכנולוגיית ציפויי השיניים ולביצועים מעולים של חומרי הגלם ושחזורי השיניים.

לא לוקחים קיצורי דרך  

באשר לאמינות והבטיחות של פתרונות ההשתלה שלנו, אנחנו מיישמים את תקני האיכות והיושרה המדעית של שטראומן. המוצרים שלנו נבדקו ואושרו בצורה קפדנית, במחקרים פרה-קליניים וקליניים. כחברה בעלת אמות מידה אתיות, אנחנו לוקחים על עצמנו לספק לרופאי השיניים ולמטופלים שלהם מוצרים שעובדים ומגובים בעדויות מדעיות, לאבטחת איכות התוצאות.

 

יש מערכות שתלים דנטליים רבות, אבל אין שוויון ביניהן 

בעשור האחרון, השתלת שיניים הפכה לטיפול מקובל בעולם רפואת השיניים וקיים היצע גדול של מערכות השתלה. אבל האם היצרניות האחרות מציעות את אותה איכות ואותו גיבוי מחקרי ארוך טווח? מרבית המטופלים אינם מודעים להבדלים הקריטיים בין המערכות השונות. הרכיבים של מערכות שטראומן מיוצרים על פי תקני האיכות המקובלים בעולם, לרבות דיוק גבוה ומחקרים קליניים מתועדים.

 

המערכת שלנו מגובה על ידי המדע – האם גם אחרים יכולים לטעון כך?

כמה ממערכות השתלים הדנטליים בשוק, מוצעות במחיר נמוך מאוד. אבל האם היצרניות הללו משקיעות במחקר, פיתוח וניסוי חומרים נרחב? רבות מהן לא עושות זאת, והאישור שלהן לשווק, מתבסס לעתים על מאגרי נתונים קליניים ומעבדתיים שנוצרו על ידי אחרים.

חברת שטראומן, לעומת זאת, משקיעה רבות מדי שנה במחקר ופיתוח מוצר משל עצמה. בנוסף, חברת שטראומן תומכת בחוקרים ברחבי העולם, כדי להבטיח ביצוע מחקרים ופרויקטים מדעיים עצמאיים.

 

תיעוד קליני ארוך טווח  

שטראומן היא מיצרניות השתלים הבודדות, שברשותה תיעוד קליני ארוך טווח (עשר שנים), המעיד על הצלחת מוצריה, הקיימים בשוק כבר עשרות שנים. אנחנו מחויבים לנושא מחקר השתלים הדנטליים זה למעלה מ-35 שנה וסיפקנו יותר מ-700 מחקרים קליניים ומעבדתיים מתועדים, על מערכת השתלים של שטראומן. מחקרים שכללו יותר מ-450 מטופלים על פני תקופה של למעלה מעשר שנים, הוכיחו ש-98% מהשתלים שלנו, עדיין מתפקדים אחרי עשר שנים ויותר.