שתלים MIS

אובדן של שיניים יכול לגרום להרגלי אכילה לא נכונים והימנעות ממזון שקשה ללעיסה. שתלים דנטליים יוצרים את האפשרות של שיקום מלאה לפה גם במקרים של מספר שיניים חסרות. לא מדובר רק בשן תותבת אלא גם באפשרות של החלפת שן מלאה והשתלה של שורשים מלאכותיים שתומכים בתפקוד המלא של השיניים ומונעים אובדן עצם בלסת. שתלים דנטאליים מסוג MIS מספקים לאנשים יציבות בפה שמאפשרת להם ללעוס מאכלים שהם אוהבים ותמיכה בתווי הפנים.

סוגי שתלי MIS

שתל MIS מסוג חיבור חרוטי C1

השימוש בשתל C1 מציע למטופלים פתרון למגוון מצבים ומדובר במערכת שתלים די פשוטה ומדויקת שמתוכננת ליישום תוך שימוש בחיבור חרוטי שמאפשר יצירת פתרון אסתטי במקרים של מחסור בשיניים. ערכת שתל MIS מסוג C1 מגיעה עם ערכת ניתוח אחת, מקדחה, תותב אחד ושתי יחידות גאומטריות של מערכת שתלים שמשתלבות יחדיו ומאפשרות הנחת שתלים מיטבית וצמיחה של העצם. באמצעות שתל C1 ניתן לעצב את הפה ולהתאים אותו בזווית שמאפשרת איטום טוטאלי ומינימום תזוזה של השתל. הפלטפורמה שבה משתמשים מאפשרת צמיחה של שכבת רקמה בריאה וממזערת אובדן עצם תוך שימוש בפרוצדורה שאינה גורמת טראומה לפה. כל ערכה של שתל MIS מסוג חיבור חרוטי C1 מגיעה עם מקדחה סטרילית וחד פעמית שניתן להתאים לכל סוגי העצמות וכך ניתן לבצע השתלה ברמת דיוק גבוהה. העיצוב הייחודי של השתל (חוט כפול) מגדיל את מיקום המגע של העצם עם השתל וכך ניתן לבצע השתלה בטוחה ומבוקרת. הצורה הייחודית של השתל מעניקה יציבות ראשונית גבוהה ומהווה בחירה אידיאלית עבור טיפול במחסור בשיניים אצל מטופלים. היכולת להשתמש במגוון סוגים של רכיבי תותבת שמתחברים אל השתל מעלים את רמת הדיוק של הטיפול ומונעים אפשרות של שקיעת השתל ואי חידוש של רקמות רכות ובריאות. שתלי ה – MIS אשר בנויים מהתזת חול וחריטה של חומצה והטכנולוגיה בה משתמשים יוצרים הצלחות קליניות ארוכות טווח שמאפשרות למטופלים להימנע מהצורך בעוד טיפולי שיניים.

שתל MIS מסוג משושה פנימי  M4

שתלי משושה פנימי M4 מגיעים בעיצוב גלילי והם מתאימים כמעט לכל מצב קליני ונחשבים למאוד יציבים. שתלים אלה מאופיינים בעיצוב חוט קשיח בצורת V שבו שלוש תעלות שמאפשרות החדרה חלקה של השתל לתוך הפה ובקודקוד שטוח שמאפשר חיבור יציב אל תוך העצם במקומות שונים בפה. האופן שבו שתל מסוג משושה  פנימי M4 מעוצב בשילוב של מבנה החוטים מתאים במיוחד לדחיסה מתונה של העצם ויוצר יציבות ראשונית גבוהה ולכן הוא מהווה בחירה אידיאלית למקרים שונים שבהם יש צורך בהרכבת שתלים. החיבור בו משתמשים מתוכנן היטב כך שניתן יהיה להבטיח הרכבה מדויקת של התמיכה ועמידות בפני לחץ רוחבי על השיניים. המבנה של השתל שגם הוא עשוי מהתזת חול וחריטת חומצה והטכנולוגיה המתקדמת בה משתמשים מאפשרים רמת ניקיון מאוד גבוהה של האזור ומונעת אפשרות של התפתחות זיהום בחניכיים. זאת אחת הסיבות שמנתחים רבים בוחרים לבצע השתלה עם שתל מסוג משושה פנימי M4.

שתל MIS מסוג חיבור חרוטי V3

ערכת שתלים מסוג חיבור חרוטי V3 מגיעה עם ערכת ניתוח אחד, מקדחה חד פעמית, תותב אחד ושתי מערכות שתלים C1 ו – V3 שמאפשרות שילוב מיטבי של השתלים וצמיחה של העצם. מדבור בשתלים חדשניים ומתוחכמים שנועדו לייעל את התהליך ולאפשר שימור וצמיחה של הרקמות תוך שמירה על המראה האסתטי של הפה והשיניים. השתלים שמגיעים בצורת משולש מתוכננים כך על מנת למנוע את האפשרות להיווצרות של קרישי דם ועל ידי כך יוצרים את הסביבה האופטימלית לצמיחת עצם והנחה של השתלים. צמיחה של רקמות חדשות ושימור של רקמות בריאות מתאפשרת בגלל המבנה החרוטי שמותאם לחיכוך של 12 מעלות ומונע תזוזות לא רצוניות שלעיתים מתרחשות בגלל מרווחים שנוצרים בין השתל לבין החניכיים. אובדן העצם נמנע כמעט לחלוטין כתוצאה ישירה של הטכניקה שלא יוצרת מתח על החניכיים והעצמות בלסת. החדרת השתל היא מאוד מדויקת כיוון שנעשית תוך שימוש במקדחה חד פעמית שעוצבה במיוחד עבור פרוצדורות של הנחת שתלי MIS. את מקומות החדירה מסמנים לפני השימוש במקדחה על מנת שיתאפשר לכוון את השתל בזמן שמרכיבים אותו בפה.

שתלים MIS

שתל MIS מסוג משושה פנימי  SEVEN

השימוש בשתלים מסוג SEVEN הוא מאוד שכיח כיוון שמדובר בשתלים מאוד יציבים שנעשו עליהם לא מעט מחקרים והם אידיאלים לשימוש במקרים שמנסים לשמר את העצם ולהתמודד עם רקמות רכות בפה. שתלי MIS מסוג משושה פנימי SEVEN הם מאוד אמינים ומספקים פתרון אידיאלי עבור מנתחים ומטופלים במקרים גם יותר מורכבים. המבנה של השתלים מאפשר לבצע הרכבה פשוט ומהירה שמספקת יציבות לאזור הלסת והשיניים באופן מידי. התצורה של השתלים שכוללת גם החלפה של כל הפלטפורמה בפה נחשבת יותר לבטוחה והסיכוי לאובדן עצם ביחס לסוגי שתלים אחרים הוא נמוך יותר. בשתלי MIS מסוג SEVEN ניתן להשתמש גם במקרים שיש להניח פיסת מתכת קעורה שתשמש כבסיס לשתל ובשילוב של החלפת הפלטפורמה כולה, מתאפשרת אף הגדלה של נפח הרקמות הרכות. הנחה של תותבת בגוון זהוב יוצרת גם פחות השתקפות של השתל והפה נראה יותר אסתטי. המקדחה בה משתמשים זהה לסוגי שתלי ה – MIS האחרים וניתן להתאים אותה לקוטר ולאורך הנכונים בהתאם לסוג השתל שנבחר וכך לבצע הליך קידוח קצר ובטוח. בדומה לשאר סוגי השתלים, שתל משושה פנימי SEVEN מורכב מאותם חומרים וזה יוצר חספוס פני השטח של השתל. המבנה של שתל זה ושאר סוגי שתלי ה – MIS הוא התורם העיקרי למידת ההצלחה של טיפולי הרכבת שתלים שמחזיקים שנים רבות והוא שהופך אותם לבחירה האידיאלית.